Ir nors pagrindinis komponentas užtikrinantis gerą regėjimą yra lęšiai, tačiau sunkiausias pasirinkimas dažnai būna patys akiniai ir jų dizainas. Kadangi lęšių rinktis negalime, jų parametrus parenka gydytojas, o tuo tarpu rėmelius galime turėti praktiškai bet kokius. Todėl kartais ši pasirinkimo dalis tampa viena iš sunkesnių. Bet yra vienas kriterijus, kuriuo patariama vadovautis renkantis ir praktiškai visuomet jis pasiteisina. Tai būtų akinių rėmeliai pagal veido formą. Kadangi visi gaminiai turi vienokią ar kitokią formą. Tai gali būti arba apvali, arba ovali, arba širdelės, arba kvadrato formos. Ir tam įvertinti nereikia praktiškai jokių žinių. Užtenka pasižiūrėti į gaminį ir bus pakankamai aišku, prie kurios formos jį reikėtų priskirti. Lygiai taip pat nėra labai sudėtinga ir įsivertinti veido formą. Ją taip pat galima suskirstyti į labai panašias kategorijas. O tuomet jau belieka pasidomėti, kuri akinių forma labiausiai tinka atitinkamai veido formai. Ir tai ne tik turėtų palengvinti pasirinkimą, tačiau ir padėti atrasti geriausiai tinkantį variantą.

Ar didelės akinių rėmeliai kainos?

Galime neretai išgirsti, jog akiniai yra pakankamai nepigus pirkinys. Ir tame yra dalis tiesos. Tačiau vertinant kainą labai svarbu atskirti, kiek kainuoja lęšiai ir kiek kainuoja rėmeliai. Stiklų dažniausiai pasirinkti nebus galimybės, nebent tarp kelių variantų, kurie gaminami skirtingomis technologijomis. Tačiau rėmelius galima rinktis praktiškai visuomet ir pačius įvairiausius. Ir būtent nuo jų neretai labai priklauso galutinė suma. Aišku, imant pigiausią variantą brangesnė akinių dalis bus lęšiai. Tačiau gali būti ir taip, kad rėmeliai kainuos net kelis kartus brangiau, negu regėjimą koreguojantys stiklai. Tačiau tokiomis kainomis dažniausiai pasižymės vardiniai akinių rėmeliai sukurti pasaulyje gerai žinomų gamintojų. Taigi, rėmelių kainos yra labai įvairios ir tikrai negalima būtų teigti, jog jie yra pakankamai brangūs. Kadangi galime rasti ir pakankamai ekonomiškų alternatyvų. Tačiau norintieji išskirtinio stiliau bei žinomo gamintojo vardo ant šio produkto turės sumokėti ir ne visai mažą sumą. Todėl ji labiausiai priklauso nuo kiekvieno konkretaus pasirinkimo.

Akinių rėmeliai internetu ar pirkti parduotuvėje?

Kuo toliau, tuo vis dažniau teks susidurti su tokia dilema. Kadangi vis daugiau parduotuvių persikelia į virtualią erdvę ir ten vysto savo veiklą. O ir pirkėjai šį apsipirkimo būdą vertina itin palankiai, kadangi taip galima sutaupyti gana daug laiko. Be to, kartais iki parduotuvės vykti tenka ir gana nemažą atstumą, o jeigu dar nuvykus nepavyksta rasti norimo daikto. Tačiau nepaisant šių privalumų akinių rėmeliai moterims dar atrodo pakankamai rizikingas pirkinys internetu. Ir nors jie pateikiami su išsamiais aprašymais bei nuotraukomis. Bet dalis žmonių vis tiek linkę prieš priimdami galutinį sprendimą realiai pasimatuoti ir apžiūrėti būsimą pirkinį. Tačiau tai tikrai nereiškia, kad visi turėtų būtent taip ir elgtis. Ypač jeigu jums pakanka informacijos pateikiamos virtualiai apsispręsti dėl būsimo pirkinio. Kadangi tokiu būdu galite sutaupyti ne tik laiko, bet ir pinigų. Nes internetinėse parduotuvėse neretai ir analogiškų gaminių kainos būna žemesnės.