Jau kuris laikas nieko nestebina, jog yra ne tik kruopos lęšiai, bet ir alternatyvi regos korekcijos priemonė. Ji pastaruoju metu labai sėkmingai konkuruoja su visiems įprastais akiniais, kurie naudojami jau ne vieną šimtmetį. Tačiau nustatyti, kuris iš šių produktų yra populiaresnis praktiškai neįmanoma, kadangi tie patys žmonės naudoja tiek vieną, tiek ir kitą priklausomai nuo savo veiklos. Ir visai suprantama, jog su akiniai žaisti krepšinį ar futbolą gali būti ne tik nepatogu, bet netgi pavojinga, kadangi akiniai yra pakankamai trapūs ir nukritus gali sunkiai sužaloti. Būtent todėl dauguma sportininkų, turinčių regos problemų, pasakys: mano lęšiai yra neatsiejama gyvenimo dalis. Tačiau yra ir akinių gerbėjų, kurių laisvalaikis nėra toks aktyvus ir dauguma jų teigia, jog taip mažiau dirginamos ir mažiau pavargsta akys. Ir tame taip pat yra tiesos, todėl optimalus pasirinkimas būtų kiekvienam asmeniškas, priklausomai nuo kasdienių įpročių.

Kada reikalingi astigmatiniai lęšiai?

Galime išgirsti teiginių, jog tokie akių lęšiai yra geresni bei gerokai pranašesni už įprastus, tačiau nereikėtų skubėti pirkti šio produkto. Kadangi gali būti taip, jog jums jie visai nereikalingi ir tuomet jokių privalumų toks pirkinys nesuteiks. O kartais gali būti netgi dar blogiau. Todėl svarbu suvokti, jog šis produktas skirtas astigmatizmą turintiems žmonėms. Ir nors šis regos defektas yra pakankamai dažnas, tačiau jį turi tikrai ne kiekvienas prasčiau matantis. Todėl pirmiausia reikėtų pasikonsultuoti su specialistais, kurie nesunkiai nustatys ir patars, kokį produktą reikėtų rinktis. O apie tai, jog standartiniai akių lęšiai jums netinka gali indikuoti kartais matomas neryškus vaizdas arba net galvos svaigimas.

Kontaktiniai lęšiai mėnesiui – optimaliausias pasirinkimas

Ši tendencija galioja tiems, kuriems akių lęšiai yra kasdienė regos korekcijos priemonė. Todėl jeigu juos naudojate tik kelis kartus per mėnesį arba dar rečiau, tuomet geresnis pasirinkimas bus vienadieniai lęšiai. Kadangi jie nereikalauja praktiškai jokios priežiūros ir panaudoti yra tiesiog išmetami. Tačiau kasdien naudoti vis naują produktą nebūtų geras variantas finansiniu aspektu, būtent todėl jie nėra populiarūs tarp daugumos. Bet yra ir tokių gaminių, kurie skirti naudoti dar ilgesniam laikui, pavyzdžiui, pusmečiui. Atrodytų dar patogesnis variantas, tačiau ilgą laiką naudojant tą patį daiktą tikėtina, jog kažkuriuo metu gali būti neužtikrintas jo sterilumas. Dėl ko gali kilti netgi akių užkrėtimas.

Pigūs ir geri lęšiai yra įmanomas variantas

https://www.lensor.eu/lt/akiniai/akiniu-lesiai/

Neretai gyvenime galime susidurti su taisykle, jog pigus daiktas nebus geras ir kažkuriais aspektais neprilygs brangesniam analogiškam produktui. Panagrinėję, kokie parduodami, pavyzdžiui, Eyesmile lęšiai, galime pamatyti, jog tarp skirtingų modelių kainos skiriasi ir kartais tas skirtumas visai nemažas. Tačiau tai nereiškia, kad brangiausias variantas bus geriausias, kadangi gali būti, jog jis pasižymės ypatingomis savybėmis, kurios jūsų akims arba įpročiams visai nėra reikalingos. Į tai labai svarbu atkreipti dėmesį prieš perkant ir ne vien tik dėl finansinio aspekto. Be to, sutaupyti nusiperkant kokybiškus gaminiu galima kuomet skelbiamas kontaktiniai lęšiai išpardavimas arba kitos akcijos.