Kiekvienas savo laisvalaikį išnaudojame skirtingai. Vieni laisvalaikiu piešia, dainuoja, šoka, būna su draugais ar tiesiog ilsisi namuose pasijungę mėgstamą serialą ar tv laidą. Tačiau nemaža dalis žmonių savo laisvalaikį mėgsta praleisti aktyviai. Laisvu metu yra žmonių kurie iško adrenalino pliūpsnių ar tiesiog aktyvios veiklos. Laisvalaikio praleidimui yra begalė veiklų kuriomis galima užsiimti. Pramogų pasaulis ir pasiūla dabar didelė kaip niekada. Kiekvienas verslininkas matydamas nišą iš kurios galima užsidirbti ja pasinaudoja ir išnaudoja savo gerbūviui pagerinti.

Dažnai žmonės naujų verslų kūrimui išnaudoja nišas kurios nereikalauja didelių išlaidų ir yra patogios bei lengvai prieinamos. Verslininkai gyvenantys palangoje ar kituose kurortiniuose miesteliuose savo būstus dažnai išnaudoja kaip trumpalaikės ar sezoninės nuomos patalpas.  Tačiau dažnai verslo imasi ir žmonės gyvenantys ne kurortiniuose miesteliuose prie jūros, o tiesiog gyvenantys prie sraunesnės upės.

Baidariu nuoma puikus investicijos šaltinis, nes jis nereikalauja didelio išsimokslinimo ar sudėtingų verslo pradmenų žinojimo. Baidarių nuomai nereikia didžiulio pradinio kapitalo norint pradėti verslą. Baidarių nuoma puikus verslo planas gyvenantiems prie upės kurioje ši sporto šaka dar nėra pradėta. Užtenka gerai pažinoti upės vingius, priėjimus prie jos, jos sraunuma, gylį ir ar yra galimybė joje plaukti baidare. Baidarių nuoma puikus sezoninio darbo pavyzdys. Turint keleta baidarių, patalpinus keletą skelbimų internete galima surinkti ne vieną ekstremalių įspūdžių ištroškusią komandą. Taip pat reikia nubraižyti maršrutinį žemėlapį su pažymėtomis galimomis išlipimo vietomis. Viskas ko reikia baidarių nuomai, tai baidarės, automobilis, su kuriuo būtų galima gabenti baidares, žmones ir žinoti vietas bei privažiavimus prie upės. Nuomojant baidares dažnai labai pravartu nuomoti ir pavėsinę, pageidautina šalia tos upės, kurioje buvo plaukiama su baidarėmis. po aktyvaus sporto visi dalyviai maloniai pavakaroja ir atsipučia butent pavėsinėje, taip išvyką padarydami dar isimintinesne.

Šiai dienai baidarių nuoma užsiima vis daugiau žmonių. Augant paklausai auga ir pasiūla. Baidarių sportas tai puikus laiko praleidimas su šeima ar tiesiog draugų kompanija. Plaukimas baidarėmis dažnai pasirenkamas per giminių susibūrimus, kad laiką būtų galima praleisti kuo neįprasčiau bei įdomiau. Taip pat baidarių nuoma labai populiari ir gimtadienių dalis. Praleidus aktyvią dieną baidarėje gimtadieniai dažniausiai pratesiami netoli upės įrengtuose pavėsinėse. Baidarių sportas suartina žmones. Plaukimas baidare moko dirbti komandoje bei gerina santykius tarpusavyje. Dažniausiai tiek kurie pabando baidarių sportą kaip laisvalaikio praleidimą visadą grįšta atgal, gal būt su kita komoanija, tačiau daugumai tai vienas įsimintiniausių potyrių.