Norint kaip įmanoma labiau apsisaugoti nuo plintančio koronaviruso, reikia imtis geresnių apsauginių priemonių. Kurį laiką apsisaugoti nuo viruso buvo rekomenduojama pirštinėmis, kaukėmis ir tinkama higiena. Dar geresnis būdas nesusirgti – likti namuose ir kuo mažiau būti viešose vietose. Tačiau, kad ir kaip atrodo lengva likti namuose, kai kurie tokios galimybės neturi. Atsiranda būtinų reikalų, kuriuos reikia sutvarkyti, o tuo pasirūpinti nepavyksta namuose. Kai kurių profesijos būna tokios, kad ne visada gali pavykti dirbti būnant namuose. Taigi, tokiais atvejais apsauga pasirūpinti yra svarbiausia. Dabar dar viena papildoma priemonė yra apsauginiai skydai, kuriais galima pridengti visą veidą.

Kontaktuojant su žmonėmis sunku pasakyti kas gali būti viruso nešiotojas, todėl save saugoti reikia visada, net jeigu kontaktuojama ir su labai gerais draugais. Kai kuriems šios ligos simptomai nepasireiškia arba būna minimalūs, tad net ir pats žmogus ne visuomet žino ar jis jau serga ar ne. Apsaugos priemonės sumažina tikimybę ne tik užsikrėsti, bet ir užkrėsti kitus, jei virusą jau turite. Apsauginiai skydai labai dažnai naudojami medicinos įstaigose, kur kontaktas yra neišvengiamas, o ir sutikti sergančiųjų šansas yra dar didesnis. Taigi, kartu su kauke ir pirštinėmis, skydelis gali pagerinti apsaugą.

Puiku tai, kad apsauginiai skydai saugo ir nuo veido lietimo rankomis, nes dažnai veidas liečiamas yra nevalingai, net labai daug kartų per dieną. Taigi, nuo tokių refleksinių judesių, skydas tikrai apsaugo. Žinoma, reikia nepamiršti, jog kiekvieną kartą jį nusiėmus, skydą reikia nudezinfekuoti, kadangi per jo dėvėjimo laiką, jis tikrai paliečiamas. Taip pat dažnai ir kalbant skydas kontaktuoja su kitais žmonėmis. Kad jį dedantis atgal nebūtų liečiami nešvarumai, geriau visą nudezinfekuoti ir tik tuomet jį vėl užsidėti. Apsauginiai skydai gaminami iš skaidraus plastiko, todėl nėra lengvai sulaužomi. Jie tarnauja daug ilgesnį laiką ir yra daugkartiniai. Per ilgą laiką, skydeliai tikrai nekenkia odai ir jos nepažeidžia kaip įprastos kaukės ar respiratoriai. Būtent dėl šios priežasties jie yra daugeliui patogesni nei kiti apsisaugojimo būdai. Skydus įsigyti galite čia – https://respiratorius.lt/.