Kas yra auto supirkimas?

Automobilių supirkimas visoje Lietuvoje

+370 604 48 483

[email protected]

Auto supirkimas yra itin paklausi paslauga visiems, kurie pardavinėja automobilius ar jų dalis. Automobilio pardavimas yra itin ilgas ir sunkus procesas. Neretai pasitaiko, jog automobilis yra pardavinėjamas kelis mėnesius ar net ilgiau. Taip pasitaiko tuomet, kai automobilio pardavėjas neturi pakankamai patirties ar žinių arba parduodamas automobilio modelis nėra paklausus. Parduodant automobilį pirmą kartą tai daryti gali būti itin sunku, juolab jeigu nėra sukaupta pakankamai žinių apie automobilius. Natūralu, jog pirkėjai norės gauti kuo išsamesnę informaciją apie automobilį dar prieš jį pamatant ir jeigu atsakinėsite neišsamiai arba ignoruosite klausimus, tuomet pasirodysite nepatikimas. Parduodant automobilį svarbu ne tik žinios, bet ir patirtis. Jeigu prieš tai Jums neteko pardavinėti drabužių, daiktų ar ko kito, greičiausiai Jums bus itin sunku. Parduoti reikia mokėti, žinoma, kai kuriais atvejais tai būna įgimtas talentas. Labai svarbu, jog ne tik žinotumėte kur talpinti skelbimus, bet ir kaip veikia žmogaus psichologija, kaip derėtis ir taip toliau. Žinios yra labai svarbios, tačiau dar svarbiau yra patirtis. Todėl neturint jos gali tekti pardavinėti automobilį itin ilgai. Jeigu Jums šiuo metu nereikia skubiai pinigų, tuomet turbūt nematote to kaip minuso. Tačiau atsižvelkite į tai, jog bendraudami su pirkėjais Jūs gaišite itin daug laiko, skelbimų portalai neretai būna mokami, todėl reikės skirti tam bent minimalų biudžetą. Labai svarbu, jog laiku tai suprastumėte ir patikėtumėte darbą specialistams, jeigu neturite patirties. Darbus galite patikėti auto supirkėjams ir tuomet, jeigu Jūs tiesiog nenorite dar skirti daug laiko. Turbūt yra dalis žmonių, kuriems automobilių pardavimas yra malonumas. Tokių atvejų tikrai yra, jeigu žmonės neturi šiuo metu daug darbų, jiems patinka bendrauti. Tuomet tikrai reikėtų pasirinkti savarankišką automobilio pardavimą. Visgi, jeigu automobilio pardavimas Jums atrodo itin sudėtingas ir varginantis, tuomet reikėtų pasitikėti supirkėjais.

Auto supirkimas

Kokiuose miestuose yra superkami automobiliai?

Automobilio pardavimas trunka itin ilgai. Nukenčia ne tik laikas, bet ir finansai, nes neretai tenka mokėti už skelbimų vietą portaluose. Automobilių pardavimas neretai būna itin sunkus procesas, kuris sukelia didelį stresą. Parduoti automobilį yra itin sunku, juolab neturint patirties. Yra žmonių, kurie pratę parduoti tai, kas nebėra reikalinga. Bet net ir tokiems žmonėms nebūtinai bus lengva parduoti automobilį. Automobilį neretai būna sunku parduoti todėl, nes žmonės ieško ko mažesnių kainų, o pardavėjas nenori pigiai parduoti. Todėl neretai tenka vis leisti kainą, kol atsiranda žmogus, kuriam kaina tiks. Pigesni automobiliai yra parduodami greičiau, jeigu automobilis brangesnis, tuomet pirkėjo tenka laukti ilgai. Taip yra todėl, nes žmonės verčiau renkasi pigesnius naudotus automobilius. Tie, kuriems finansinė padėtis leidžia rinktis brangesnių, renkasi naują automobilį iš salono, kuris suteiks geriausias sąlygas bei garantijas. Nenorintiems gaišti geriausia išeitis yra auto supirkimas. Tokie supirkėjai superka ne tik automobilius, bet ir įvairias detales. Norint parduoti automobilį greitai toks variantas yra idealus. Visgi, kai kuriems jis nėra taip lengvai pasiekimas. Auto supirkimas yra visuose didžiuosiuose miestuose ir mažuosiuose. Todėl jis yra beveik visiems lengvai pasiekiamas. Visgi, jeigu gyvenate mažame kaime ar miestelyje, tuomet gali tekti ieškoti automobilių supirkimo kiek toliau. Gali tekti keliauti į kitą miestą. Toks atvejis gali būti kiek sudėtingas, jeigu planuojate parduoti savo automobilį. Tokiu atveju Jums teks rasti kaip grįžti namo. Visgi, yra įmonių bei asmenų, kurie suteikia išeitį šiai problemai. Kai kurie supirkėjai teikia galimybę, jog patys atvažiuos ir apžiūrės Jūsų automobilį. Toks variantas yra itin tinkamas tiems, kurie gyvena mažuose miestuose arba nori išmėginti kuo daugiau variantų. Geriausia yra kreiptis į daugiau nei vieną supirkėją, jog gautumėte geriausias sąlygas ir kainą.

Kokie yra auto supirkimo privalumai?

Automobilio pardavimas gali būti itin varginantis procesas, todėl neretai nutinka, jog žmonės renkasi auto supirkimą. Tai turbūt yra vienas iš didžiausių auto supirkimo privalumų. Auto supirkimas vyksta itin lengvai, nes dažniausiai būna suteiktos geriausios sąlygos. Automobilių bei jų dalių supirkėjams yra svarbu, jog parduotumėte savo automobilį. Jų yra toks verslas. Todėl Jums bus pasiūlytos geriausios sąlygos, jog tik sutiktumėte jį parduoti. Lengvas pardavimas bus ir todėl, nes parduosite žmogui, kuris yra supirkęs itin daug automobilių ir šį procesą žino atmintinai. Todėl Jums nereikės jaudintis ar užpildėte tinkamus dokumentus, kaip elgtis ar ką kalbėti. Šis žmogus pateiks Jums atsakymus į visus rūpimus klausimus. Gerai ir tai, jog Jums neteks varginančiai bendrauti su potencialiais pirkėjais, kurie neretai nieko nenusimano apie automobilius, nori itin žemos kainos ir kartais net nėra mandagūs. Kitas itin didelis privalumas yra laikas. Deja, bet automobilio pardavimas užtrunka itin ilgai. Ne tik automobilio, bet visų brangesnių prekių. Ne tik laiko trukme jis užtrunka, bet ir Jūs praleisite daug jį pardavinėjant. Gali būti, jog pardavinėsite kelis mėnesius ir teks kiekvieną dieną bendrauti su potencialiais pirkėjais. Toks bendravimas gali būti itin varginantis ir gali užimti nemažą dalį Jūsų laiko. Gali tekti bendrauti ne tik žinutėmis, bet ir telefonu, o tai užims dar daugiau laiko. Neretai pasitaiko, jog pirkėjai klausia itin keistų klausimų, todėl Jums teks ilgą laiką praleisti ir besidomint įvairiomis smulkmenomis apie automobilį. Auto supirkimas trunka itin trumpai ir bendrauti reikia mažai. Užtrunka kiek ilgiau tiems, kurie renkasi auto supirkimą išrankiai, jog gautų geriausią kainą. Bet toks pardavimas turėtų būti labiau malonus, nes kiekvienas supirkėjas Jums pasiūlys geriausias sąlygas ir reikės rinktis Jums pačiams. Dar vienas privalumas yra tai, jog auto supirkimas yra saugus. Jeigu kreipsitės į žinomą įmonę, tuomet galite būti užtikrintas, jog automobilį parduosite saugiai ir nenukentėdamas. Deja, bet sukčių yra nemažai. Žinoma, dažniau žmonės lieka apgauti pirkdami automobilį, bet pasitaiko, jog apgauna ir parduodančius. Parduodant automobilį gali tekti būti itin budriam ir atsargiai, tačiau renkantis auto supirkimą galima būti kiek ramesniam, nes tai yra patikimiau.

Kokie yra auto supirkimo minusai?

Automobilių supirkimas turi itin daug privalumų, tačiau yra ir ne tokių teigiamų pusių. Visų pirma, Jūs negalėsite parduoti automobilio didesne kaina. Visiškai suprantama, jog žmogus nori parduoti automobilį kuo brangiau. Neretai pasitaiko, jog žmonės paprašo didesnės kainos ir žmogus, kuris neturi jokio supratimo apie automobilius, jį nuperka. Dažnai pasitaiko, jog būna parduodami automobiliai su nuslėptais defektais ir taip toliau. Taip elgtis nėra sąžininga, tačiau daugelis vis tiek renkasi tokį variantą. Jeigu norite parduoti automobilį brangiau nei jis iš tiesų yra vertas, tuomet auto supirkimas Jums gali būti netinkamas. Supirkėjai yra ne tik sukaupę ilgametę patirtį, bet ir turi itin daug žinių apie automobilius. Todėl jie Jums pasiūlys geriausią kainą, bet ji atitiks Jūsų automobilį. Jeigu Jūs reikalausite gerokai didesnės sumos ir bandysite dėrėtis, tuomet greičiausiai būsite tik sugaišęs laiką, nes supirkėjas nepirs automobilio už kainą, kurios jis nėra vertas. Kitas minusas yra kiek aktualesnis visiems. Auto supirkėjai gali Jūsų automobilį nupirkti ir mažesne kaina. Labai svarbu, jog supirkėją išsirinktumėte itin atidžiai. Ypač mažuose miestuose neretai pasitaiko, jog automobilį yra superkami itin pigiai. Labai svarbu, jog supirkėją rinktumėtės itin atidžiai, jog netektų automobilį parduoti pigiau. Geriausiu atveju reikėtų apsilankyti pas daugiau nei vieną supirkėją, jog būtumėte visiškai tikri, jog gausite geriausios kainos pasiūlymą.

Ar savarankiškai parduoti automobilį yra sunku?

Parduodant automobilį pirmą kartą turbūt net nekyla minčių apie auto supirkimą. Neretai pasitaiko, jog žmonės ir nežino apie tokias paslaugas. Tokiu atveju žmogus pateikia geriausias automobilio nuotraukas internete, pateikia aprašymą ir paskelbia tai skelbimų portaluose. Žinoma, kai kuriuose portaluose tenka sumokėti, bet tai nėra didelė kaina, todėl žmonės moka, nes tikisi, jog parduos itin greitai. Deja, bet tokios vizijos retai išsipildo. Parduoti automobilį gali būti sunku ir itin patyrusiam pardavėjui. Tam, kuris parduoda pirmą kartą, dar sunkiau. Automobilį parduoti gali būti sunku dėl kelių priežasčių. Visų pirma, žmonės prašo per didelės kainos. Neretai pasitaiko, jog automobilis parduodamas yra itin brangiai, nes yra tikisi, jog tokiu būdu galės kiek nuleisti ir vis tiek gauti geresnę kainą. Visgi, tai nėra variantas. Kainą pakelti galima šiek tiek, bet jeigu ji yra itin per didelė, tuomet Jūs tiesiog nesulauksite potencialių pirkėjų žinučių ar skambučių. Atkreipkite dėmesį, jog skelbimų dažniausiai būna itin daug. Žmogus turi pasirinkimą, natūralu, jog rinksis geriausią kainą jam, o ne Jums. Niekas nenori pirkti automobilio už itin didelę kainą, jeigu jis nėra to vertas. Gali būti, jog automobilį yra sunku parduoti dar ir dėl to, nes jo modelis yra itin pasenęs. Senų automobilių yra itin daug, tačiau jie nėra paklausūs. Taip yra todėl, nes kaina tarp jų ir kiek naujesnių nesiskiria labai daug, todėl žmonėms yra patogiau pataupyti ar pasinaudoti greitųjų kreditų pagalba ir įsigyti kiek geresnį automobilį. Itin seną automobilį, su defektais ar net neveikiantį gali būti itin sunku parduoti, tokiu atveju geriausias variantas yra auto supirkimas. Automobilį gali būti sunku parduoti ir tuomet, jeigu neskirsite tam pakankamai laiko. Neretai pasitaiko, jog automobilį parduoti nori skubiai, tačiau nenori gaišti laiko ir išsamiai atsakyti į pirkėjų klausimus, atsako trumpai ir nebando užmegzti jokio ryšio. Tokiais atvejais parduoti automobilį gali būti itin sunku, nes pirkėjui pasirodysite nepatikimas arba tiesiog nemandagus, todėl nenorės pirkti pas Jus. Labai svarbu, jog atsakymus pateiktumėte kuo išsamesnius. Jog tai padaryti Jums teks labiau pasidomėti apie savo automobilį. Svarbu ir tai, jog būtumėte linkęs į kompromisus. Greičiausiai pirkėjas norės dėrėtis dėl kainos, todėl turite nusiteikti, jog gali tekti bent šiek tiek kainą nuleisti. Automobilį parduoti yra itin sunku, ypač neturint patirties. Todėl geriausias pasirinkimas yra auto supirkimas, tokiu būdu Jums neteiks prarasti daug laiko talpinant skelbimus ir bendraujant su pirkėjais, taip pat ir sutaupysite. Daugelis skelbimų portalų yra mokami, todėl laikyti skelbimus ilgą laiką gali kainuoti gana nemažai.

Kaip rasti auto supirkimą?

Auto supirkimas yra beveik visuose miestuose, tačiau jį rasti gali būti ne taip lengva, jeigu tiesiog važinėsite po miestą. Natūralu, jog nežinant adreso rasti reikiamą vietą gali būti kiek sunku. Jeigu nusprendėte, jog auto supirkimas yra geriausias sprendimas Jūsų automobilio pardavimui, tuomet pradėkite ieškoti auto supirkimo internete. Internete galite rasti įvairių skelbimų įvairiausiuose skelbimų portaluose. Dalis tokių skelbimų gali būti nepatikimi, juolab tuose portaluose, kur galima talpinti skelbimus nemokamai, tačiau daugelis patikimų įmonių talpinta savo skelbimus būtent internete, todėl reikėtų rinktis itin atidžiai, jog išsirinkti patikimą variantą. Yra labai svarbu, jog rinktumėtės ne tuos, kurie siūlo itin geras sąlygas, o tuos, kurie pateikia kuo daugiau informacijos apie save. Jeigu auto supirkėjas skelbime siūlo itin geras sąlygas, kurios atrodo per geros, tuomet greičiausiai arba liksite apgautas, arba lūkesčiai nebus patenkinti ir pažadų neišpildys. Auto supirkėjų galite ieškoti ir forumuose. Žinoma, ten reikėtų būti itin atidžiam. Geriau būtų rinktis ne auto supirkėją, o tiesiog skaityti atsiliepimus apie juos ir susisiekti su tuo, kuris turės geriausius atsiliepimus. Jeigu tokios temos nėra, tuomet galite ją pats sukurti ir laukti komentarų. Tai galima padaryti įvairiuose forumuose, kurie yra apie automobilius. Ieškoti galima ir laikraščiuose. Tačiau ten mažiausia galimybių ką nors rasti. Galite rasti ir vizitines korteles įvairiose kavinėse, parduotuvėse. Tokios kortelės dažniausiai būna įdėtos į pirkinių maišelį arba galite rasti ant prekystalio. Jeigu nei vienas iš šių variantų Jums netiko, tuomet bandykite paklausti auto servisuose, galbūt jie patars kur kreiptis.

Auto supirkimas

Kaip parduoti automobilį už geriausią kainą?

Parduodant automobilį turbūt vienas svarbiausių dalykų yra kaina. Visiškai suprantama, jog automobilį norisi parduoti kuo brangiau. Visgi, pasitaiko, jog žmonės tiesiog užkelia kainą ir laukia kol automobilį nupirks brangiau. Toks variantas nėra labai realus, nebent jį pirktų žmogus, kuris neturi daug supratimo ir žinių apie automobilius. Parduodant automobilį yra svarbu automobilio markė, modelis, metai, pravažiuotų kilometrų skaičius ir taip toliau. Visgi, yra papildomos smulkmenos, kurios gali pakelti kainą. Visų pirma, automobilio išvaizda. Neplautas ir netvarkingas automobilis gali nesulaukti daug dėmesio. Todėl yra labai svarbu, jog prieš parduodant automobilį jį visiškai sutvarkytumėte. Automobilis turi blizgėti ne tik iš išorės, bet ir iš vidaus. Tokiu atveju automobilis galės būti parduotas geresne kaina. Sekantis dalykas yra maži defektais. Bandyti nuslėpti defektą yra labai nesąžininga ir rizikinga, nes pirkėjas jį gali pamatyti apžiūrėdamas automobilį. Jeigu žinote, jog matomas defektas mažina automobilio kainą, tuomet jį panaikinkite. Nedidelį defektą panaikinti nėra sunku. Pasitaiko, jog net neprireikia profesionalų pagalbos. Paieškokite internete kaip tai pataisyti, paklauskite pažįstamų. Labai svarbu yra ir tokie dalykai kaip langai bei padangos. Svarbu, jog langai nebūtų įskilę, padangos nebūtų itin senos, nes tai taip pat mažina kainą. Žinoma, turėtumėte pasidomėti ar apsimokėtų juos keisti, gali būti, jog teks išleisti daug, o kainą išeis pakelti tik šiek tiek. Labai svarbu, jog visą automobilį apžiūrėtumėte ir tuomet įvertintumėte. Gali būti, jog reikės keisti daugiau nei vieną dalyką, galbūt kokią detalę. Labai svarbu, jog automobilį parduotumėte kaip įmanoma geresnėje formoje, tokiu atveju galite būti tikras, jog ne tik gausite geriausią kainą, bet ir pirkėjas liks patenkintas. Pirkėjas liks patenkintas tik tokiu atveju, jeigu Jūs pateiksite visą informaciją apie automobilį. Labai svarbu, jog apie visus defektus bei gedimus jis žinotų prieš perkant automobilį, kitaip gali likti apgautas ir nepatenkintas.