Kam gali būti reikalingas automobilių supirkimas?

Automobilių supirkimas visoje Lietuvoje

+370 604 48 483

[email protected]

Turint automobilį anksčiau ar vėliau jį teks parduoti. Taip yra todėl, nes automobilis sensta, atsiranda labiau modernių, patogesnių. Automobilio pardavimas gali būti itin varginantis procesas. Pirkėjo paieška gali užsitęsti nuo kelių savaičių iki kelių mėnesių, o kartais net ilgiau. Automobilio pardavimas reikalauja itin daug laiko. Investuoti neretai tenka ne tik laiką, bet ir pinigus. Dalis skelbimų portalų yra mokami, todėl gali tekti mokėti už skelbimo vietą. Deja, bet mokant už kelis portalus daugiau negu kelis mėnesius gali susidaryti itin didelė suma. Parduoti automobilį gali būti sunku dėl kelių priežasčių. Visų pirma, Jūs prašote per didelės kainos. Visiškai suprantama, jog automobilį norisi parduoti geriausia kaina. Visgi, jeigu parduodate automobilį per didele kaina, greičiausiai pirkėjas neatsiras. Geriausia yra kiek pakelti kainą, jog derintis galėtumėte nuleisti ir taip gauti norimą sumą. Tačiau nereikėtų prašyti itin didelės sumos, nes tokiu atveju automobilio galite ir neparduoti. Toks atvejis būtų itin nenaudingas, juolab, jeigu mokėjote už skelbimų portaluose gautą vietą. Antra priežastis, kodėl automobilio neina parduoti – senas automobilis. Gali būti,  jog Jūsų automobilis yra itin senas, todėl ir paklausos nėra. Natūralu, jog didžioji dalis nori kuo naujesnio ir geresnės išvaizdos automobilio. Todėl parduoti seną automobilį gali būti itin sunku. Gali būti, jog automobilio parduoti nepavyksta ir todėl, jog neskiriate tam pakankamai laiko. Galbūt ilgai neatsiliepiate į skambučius ar neatrašote į žinutes, tokiu atveju yra visiškai natūralu, jog pirkėjas ras kitą variantą. Jeigu pirkėjo ilgai negalite rasti, tuomet greičiausiai norite nuleisti kainą ir parduoti pigiau. Tai visiškai suprantama. Pavargote ieškoti pirkėjo, galbūt išleidote skelbimų portalams visą biudžetą, todėl norite kuo greičiau parduoti. Visgi, tai nėra geriausia išeitis. Automobilių supirkimas yra itin paklausus variantas parduodant automobilius. Tokiu būdu galima parduoti automobilį itin greitai ir lengvai. Geriausia yra kreiptis iš karto, kai tik priėmėte sprendimą dėl automobilio pardavimo. Visgi, jeigu bandėte parduoti savarankiškai ir nepavyko, turėtumėte nešvaistyti daugiau laiko ir kreiptis dėl automobilio supirkimo.

Automobilių supirkimas

Kokie yra automobilių supirkimo privalumai?

Savarankiškai parduoti automobilį gali būti tikras iššūkis. Ypatingai sunku gali būti tiems, kurie iki šiol nėra užsiėmę panašia veikla. Automobilio nepardavimas ilgą laiką gali atnešti nemažai nuostolių. Visų pirma, dalis skelbimų portalų yra mokami, todėl greitai nepardavus automobilio nukentėsite finansiškai. Visų antra, tai užima nemažai laiko. Jūs bendraujate su potencialiais pirkėjais, skiriate jiems savo laiką. Žinoma, jeigu neturite talento parduoti, gali būti, jog automobilis taip ir liks neparduotas. Norint, jog taip nenutiktų, reikėtų kreiptis dėl automobilio supirkimo. Automobilių supirkimas turi nemažai privalumų. Vienas didžiausių privalumų yra laikas. Automobilis bus parduotas itin greitai. Jums nereikės bendrauti su pirkėjais, atsakinėti į neaiškius klausimus ir nusivilti kiekvieną kartą, kai automobilio neperka. Ne mažesnis privalumas yra ir tai, jog Jums bendrauti teks su profesionalais. Parduodant automobilį neretai tenka bendrauti su žmogumi, kuris neturi jokių žinių apie automobilį, pasitaiko, jog klausia itin keistų klausimų. Nepataiso situacijos, jeigu ir Jūs neturite sukaupęs daug žinių. Todėl yra itin naudinga, kai parduodant automobilį bendraujate su žmogumi, kuris turi sukaupęs ne tik žinių, bet ir patirties. Ypač naudinga tiems, kurie parduoda automobilį pirmą kartą. Natūralu, jog tuomet kyla nemažai klausimų apie dokumentus, automobilio vertę ir taip toliau. Automobilius superkantis žmogus galės Jus konsultuoti visais klausimais, kurie Jums kyla, todėl pardavimas bus itin lengvas. Dar vienas privalumas yra tas, jog Jums bus pasiūlyta racionali kaina. Neretai pasitaiko, jog automobilį nori pirkti tie, kurie neturi jokių žinių apie automobilius. Natūralu, jog tuomet ir kainų pasiūlymai gali būti nelabai realistiški. Gali pasitaikyti, jog pirkėjai nuleisti kainą ir reikalaus kainos, kuri bus geriausia jiems. Pirkėjai dažnai būna nelinkę į kompromisus, todėl pardavimas būna itin sunkus. Automobilių supirkimas vyksta kiek kitaip. Dažniausiai automobilius superkantys žmonės pasiūlo itin gerą kainą. Tokių žmonių darbas yra supirkti kuo daugiau automobilių, todėl jie patys Jums pasiūlys geriausias sąlygas, jog norėtumėte parduoti. Automobilių supirkimas turi ir daugiau privalumų, tokių kaip saugus pardavimas ir taip toliau. Priežasčių, dėl kurių verta kreiptis dėl automobilio supirkimo, yra itin daug.

Kokius automobilius superka?

Parduoti automobilį yra ganėtinai sunku, todėl nemaža dalis žmonių net nesiruošia patys bandyti parduoti. Yra daug lengviau kreiptis dėl automobilių supirkimo. Taip yra todėl, nes yra sutaupomas laikas. Net ir tie, kurie moka parduoti bei yra sukaupę nemažai žinių apie automobilius, renkasi automobilių supirkimą. Toks sprendimas yra lengviausias, nes nereikia jaudintis nei dėl pirkėjo, nei dėl sugaišto laiko, o ir kaina dažniausiai būna pasiūlyta itin gera. Deja, bet ne visi žino, jog automobilių supirkimas egzistuoja ir galima pasirinkti lengvesnį pardavimo būdą. Net ir tie, kurie žino, jog yra toks pasirinkimas, nevisada žino kokius konkrečiai automobilius superka. Tai yra itin aktualu. Žmonės neretai bijo paklausti, nes nenori blogai pasirodyti. Gera žinia yra ta, jog automobilių supirkimas superka įvairiausius automobilius. Daugelis superka ne tik automobilius, kurie yra veikiantys, be defektų, bet ir tuos, kurie neveikia, turi nemažai defektų, yra itin seni ir taip toliau. Automobilį galite parduoti bet kokį. Tai yra puiki žinia tiems, kurie turi nenaudojamus automobilius, nes jie yra itin seni ir jau nebevažiuoja arba gali bet kada sugesti. Žinoma, nereikėtų tikėtis, jog už tokį automobilį gauti tūkstantį eurų ar net kelis, greičiausiai už jį Jums bus sumokėta iki šimto eurų ar kiek daugiau, bet tai yra nemaža suma kaip už neveikiantį automobilį.

Ar automobilių supirkimas superka brangiai?

Turbūt yra visiškai natūralu, jog kiekvienas žmogus savo automobilį nori parduoti brangiausia kaina. Neretai žmonės padengia dalį naujo automobilio sumos ar planuoja įsigyti ką nors. Pasitaiko, jog žmogus turi skolų ar jam tiesiog reikia pinigų, todėl parduoda automobilį. Tokiais atvejais norisi parduoti ne tik greitai, bet ir brangiai. Reikėtų paminėti tai, jog automobilius superka daugiau nei viena įmonė, todėl atsakyti į klausimą apie kainą būtų gana sunku. Yra įmonių, kurios superka itin pigiai. Yra tokių, kurios pasiūlys geriausią kainą. Yra labai svarbu, jog kreiptumėtės į daugiau nei vieną įmonę. Tokiu būdu Jūs būsite tikri, jog gavote itin gerą kainą. Net jeigu ir pasiūlė Jums nemažą sumą, vis tiek turėtumėte kreiptis ir kitur, galbūt ten pasiūlys dar daugiau. Labai svarbu, jog atkreiptumėte dėmesį į kainą. Jeigu superka itin brangiai, tuomet irgi turėtumėte žiūrėti įtariai. Tokiame versle pasitaiko ir sukčių, todėl labai svarbu, jog išliktumėte budrus ir ne tik parduotumėte brangiai, bet ir saugiai. Jeigu norite, jog Jūsų automobilis būtų nupirktas brangiau, tuomet bandykite pakelti jo vertą. Visų pirma, automobilis turi būti reprezentatyvios išvaizdos. Neplautas, netvarkingas automobilis automatiškai neatrodo vertingas, todėl ir kaina krenta. Pasirūpinkite, jog automobilis būtų švarus ir tvarkingas. Defektai taip pat nuleidžia kainą. Jeigu automobilis turi smulkių defektų, turėtumėte juos pašalinti. Bandykite automobilį sutvarkyti pats, jeigu neturite patirties, tuomet kreipkitės pas žmones, kurie tuo užsiima. Žinoma, atkreipkite dėmesį į kainą. Jeigu prašys itin didelės sumos, tuomet greičiausiai automobilio taisyti nėra verta. Automobilio padangos taip pat gali pakelti jo vertę. Jeigu automobilis yra su geromis padangomis, tuomet automatiškai ir kaina kyla. Jeigu turimos padangos yra susidėvėjusios, bandykite jas pakeisti. Paieškokite pigesnių padangų su akcija, galbūt kiek naudotų. Žinoma, svarbu, jog tai būtų verta. Paskaičiuokite kiek automobilio kaina pakiltų ir ar verta yra jas keisti. Labai svarbu, jog automobilių supirkimas Jums pasiūlytų geriausią kainą, todėl prieš parodant automobilį turėtumėte įsitikinti, jog jis yra geriausios būklės.

Automobilių supirkimas

Ar automobilių supirkimas yra saugu?

Parduoti automobilį yra ne tik ilgas procesas, bet ir sudėtingas. Pirkėjai neretai pasitaiko nesąžiningi ir tai labai apsunkina pardavimą. Jeigu pasirinkote automobilių supirkimą, tuomet situacija yra kiek paprastesnė. Automobilių supirkimas yra daug patikimiau. Taip yra todėl, jog neretai galima rasti atsiliepimų apie įmones bei žmones, kurie teikia tokias paslaugas. Visgi, labai svarbu, jog parduodant atkreiptumėte dėmesį į kelis dalykus. Visų pirma, atsižvelkite į tai, kur radote skelbimą. Skelbimus galima rasti internetinėse svetainėse, taip pat skelbimų portaluose, laikraščiuose, kavinėse. Kavinėje palikta vizitinė kortelė dažniausiai bus labiausiai patikima. Patikimi ir tie, kuriuos galite rasti internetinėse svetainėse. Tokie skelbimai yra mokami, todėl lengvai galima rasti jų asmeninę informaciją. Laikraščiuose skelbimai taip pat būna dažniausiai patikimi. Net ir apgautas Jūs galėtumėte greitai išsiaiškinti asmens tapatybę. Mažiausiai patikimi yra skelbimų portaluose. Dalis tokių portalų yra nemokami, todėl galite net nežinoti asmens tapatybės. Visgi, retai pasitaiko, jog žmonės yra apgaunami. Jeigu taip nutinka daugiau negu vieną kartą, tuomet galima rasti apie tai informacijos internete. Dažniausiai žmonės yra linkę dalintis savo patirtimi, todėl nukentėję nevengia apie tai prabilti viešai. Svarbu, jog parduotumėte automobilį ne tik saugiai, bet ir už geriausią kainą. Gali būti, jog automobilių supirkimas Jums pasiūlys itin mažą automobilio kainą, tokiu atveju svarbu, jog nepasiduotumėte spaudimui ir neparduotumėte automobilio. Yra itin svarbu, jog kreiptumėtės į daugiau nei vieną asmenį ar įmonę, tik tuomet galėsite būti tikri, jog gausite geriausią kainą.

Kada nereikėtų rinktis automobilių supirkimą?

Automobilio pardavimas užima itin daug laiko, todėl dažnai pasitaiko, jog žmonės tiesiog kreipiasi dėl automobilių supirkimo. Visgi, kartais pasitaiko, jog automobilių supirkimas nėra geriausia išeitis. Kai kuriems žmonėms geriau nesirinkti automobilių supirkimo, nes tai nebus jiems tinkama. Tiems, kurie turi nerealių lūkesčių, reikėtų rinktis kitą variantą. Visada pasitaiko, jog atsiranda žmonių, kurie mano, kad jų žinios yra giliausios ir jie vieninteliai žino atsakymus į visus klausimus. Tokiam žmogui nustačius sumą, gali būti sunku jį perkalbėti. Gali būti, jog jis automobilį įvertins itin brangiai ir nebus linkęs nusileisti. Tokiu atveju bus tik sugaištas laikas. Svarbu paminėti, jog automobilių supirkimu užsiimantys žmonės yra tikri profesionalai, kurie turi ne tik patirties pardavimuose, bet ir yra sukaupę itin daug žinių apie automobilius. Todėl greičiausiai Jums nepavyks parduoti automobilio, kurio kaina yra gerokai aukštesnė nei turėtų būti. Tokiu atveju Jums gali tekti kreiptis į visas įmones, bendrauti su jomis ir galiausiai likti itin nusivylusiam bei gailėti prarasto laiko. Deja, bet tokiu atveju greičiausiai neteks parduoti automobilio apskritai. Dažniausiai pirkėjai išsirenka norimą modelį ir tik tuomet ieško pardavėjo. Net jeigu ir nežino konkrečios kainos, gali itin lengvai jos paieškoti internete. Todėl labai svarbu, jog turėtumėte realius lūkesčius, kitaip ne tik automobilių supirkimas Jums bus netinkama paslauga, bet apskritai automobilio neteks parduoti. Automobilių supirkimas nėra itin tinkama paslauga ir tiems, kurie parduoda praktiškai naują automobilį. Jeigu pirkote itin brangų automobilį, kurio kaina buvo labai didelė, nusiteikite, jog parduoti jį gali būti itin sunku. Lietuvoje retai pasitaiko, jog žmonės perka automobilius, kurie kainuoja 50 000 eurų ar net daugiau, todėl parduoti juos nėra lengva. Gali būti, jog automobilių supirkimu užsiimantys žmonės nenorės rizikuoti ir pirkti Jūsų automobilio. Gali būti ir taip, jog Jums bus pasiūlyta ne tokia didelė suma. Jeigu automobilį pirkote naują ir pasinaudojote vos keliais mėnesiais, natūralu, jog norite sumos, kuri būtų artimai tai, kurią mokėjote. Visgi, gali būti, jog Jums teks labai nusivilti. Tokį automobilį sunku parduoti bus apskritai arba reikės tai daryti už mažesnę sumą. Natūralu, jog dėl kelių šimtų ar tūkstančio eurų niekas nepirks kiek panaudoto brangaus automobilio, daug praktiškiau įsigyti visiškai naują iš salono, kurie teiktų visas garantijas.

Kaip žinoti automobilio vertę?

Automobilio vertę sužinoti dažnai būna kiek sunku. Taip yra todėl, nes modelis ir metai ne visada pasako viską. Kiekvienas automobilis turi individualių defektų, pravažiuotą kilometrų skaičių, skirtingas padangas, todėl gali pasitaikyti, jog tie patys modeliai kainuos labai skirtingai. Automobilio kainą sužinoti galima keliais būdais. Visų pirma, Jūs galite paieškoti automobilių skelbimų portaluose, kurie labiausiai atitiktų Jūsų turimą, ir tuomet žinoti apytikslią kainą. Žinoma, toks variantas gali užtrukti kiek ilgai, todėl daug lengviau ir greičiau būtų kiti variantai. Automobilio kainą gali Jums pasakyti žmogus, kuris ją remontuoja. Mechanikai dažniausiai yra sukaupę itin daug žinių apie automobilius, todėl natūralu, jog Jums gali ne tik patarti visais klausimais, kurie gali kilti dėl automobilio, bet ir pasakyti jo kainą. Kainą galite sužinoti ir kreipiantis dėl automobilio supirkimą. Jie Jums gali pasiūlyti kainą ir tuomet galėsite sužinoti automobilio vertę. Žinoma, reikėtų atsižvelgti į tai, jog visi šie variantai Jums gali pasakyti skirtingą kainą. Taip yra todėl, nes tikslios automobilio kainos ir nėra. Iš esmės tai Jūs galite prašyti tiek, kiek norite. Bet yra labai svarbu, jog žinotumėte automobilio vertę, nes tuomet bus ne taip sunku jį parduoti. Natūralu, jog tie, kurie prašo itin didelės sumos, sunkiau parduoda automobilius, pasitaiko, jog neparduoda iš viso. Todėl yra itin svarbu, jog automobilio kainą pasiūlytumėte kuo mažesnę, tuomet parduosite greičiau. Žinoma, jeigu Jums nėra aktualus laikas, tuomet galite prašyti tokios kainos, kokios tik norite. Pirkėjas galiausiai vis tiek gali atsirasti. Tačiau turėtumėte būti sąžiningi ir neprašyti per didelės sumos, nes žmogus, kuris neturi žinių apie automobilius, gali jį įsigyti ir likti apgautas.

Kuriuose miestuose yra vyksta automobilių supirkimas?

Automobilių supirkimas yra itin paklausi paslauga. Taip yra todėl, nes automobilį parduoti yra ne tik sunku, bet ir užima daug laiko. Todėl žmonės neretai renkasi būtent šias paslaugas. Gyvenant mažame mieste gali būti kilti sunkumų norint rasti automobilius superkančias įmones ar žmones. Daugiausiai tokių įmonių yra didžiuosiuose miestuose. Kituose miestuose yra po vieną ar kelias. Žinoma, jeigu gyvenate itin mažame mieste, tuomet greičiausiai šių paslaugų nerasite. Tokiu atveju reikėtų paieškoti automobilių supirkimo artimiausiuose miestuose. Tuomet galite tiesiog nuvykti ir sudaryti sandorį. Labai svarbu, jog rinktumėtės daugiau negu vieną automobilių supirkėją. Norint gauti geriausią kainos pasiūlymą gali tekti bendrauti su keliais asmenims, visgi, tai yra itin svarbu, nes kitaip galite automobilį parduotį už mažesnę kainą. Mažuose miestuose nėra tokios didelės konkurencijos, todėl Jums gali pasiūlyti ir mažesnę kainą vien todėl, jog žinos, kad neturėsite kur kreiptis daugiau. Yra labai svarbu, jog paaukotumėte laiką ir skirtumėte jį tam, jog galėtumėte gauti geriausią sumą. Turėtumėte atsižvelgti į tai, jog Jūs norite parduoti brangiai, o pirkėjas nusipirkti kuo pigiau. Todėl yra labai svarbu, jog ieškotumėte kompromisų ir nesutiktumėte iš karto su pasiūlyta kaina. Neretai pasitaiko, jog automobilius superkantis žmogus specialiai pasiūlo mažesnę kainą, jog galėtų ją kelti. Taip veikia žmogaus psichologija. Tai galite pritaikyti ir prieš supirkėjus. Pats paprašykite didesnės sumos dar prieš pasiūlant kainą ir paminėkite, jog esate linkęs dėrėtis. Taip gausite norimą sumą. Reikėtų atsižvelgti, jog Jūs norite parduoti, o automobilius superkantis žmogus nori nupirkti. Jeigu neras žmonių, kurie parduos savo automobilius, jo verslas žlugs, todėl jis pasiūlys Jums kuo geresnes sąlygas. Jei planuojate važiuoti į kitą miestą dėl automobilio supirkimo, tuomet turėtumėte paieškoti iš karto kelių asmenų ar įmonių ir susitarti dėl susitikimo. Būtų daug paprasčiau, jeigu skirtumėte tam dieną ir iš karto susitiktumėte su visais. Važiuoti kiekvieną kartą gali būti šiek tiek brangu. Benzinas nekainuoja mažai, o atsižvelkite į tai, jog važiuoti reikės ne tik iki miesto, bet ir po jį. Jeigu yra galimybė, tuomet geriau ieškoti didžiuosiuose miestuose. Konkurencija verčia juos pasiūlyti pačias geriausias sąlygas. Todėl gali būti, jog Jūsų automobilis bus parduotas itin geromis sąlygomis. Yra labai svarbu, jog rinktumėtės itin atidžiai ne tik dėl geresnės kainos, bet ir sukčių išvengimui. Maža kaina nėra blogiausias scenarijus, gali būti, jog liksite apskritai be nieko. Todėl yra svarbu, jog skirtumėte tam pakankamai laiko ir ieškotumėte itin atsakingai.