Chi Keratin priemonės norinčioms gražių plaukų

Gražių plaukų išsiilgusiems Chi gamintojai išleido Chi Keratin liniją, kuri padeda nepaklusnių ir sausų plaukų savininkėms atgaivinti plaukus, kad jie vėl atrodytu gyvybingai ir sveikai. Su Chi Keratin priemonėmis galima sausus, garbanotus, keratino trūkumu pasižyminčius plaukus atkurti ir mėgautis sveikais ir glotniais plaukais.

Ši Chi Keratin linija sukurta su nauja „Keratrix“ formule, kuri yra specialiai skirta pažeistiems, silpniems ar sausiems plaukams. Šis „Keratrix“ junginys papildo ir apsaugo plaukų natūralų keratino baltymą ir sustiprina plaukus bei padidina jų elastingumą, todėl plaukai atsigauna ir tampa daug lengviau iššukuojami, glotnūs ir tvarkingi. Plaukai taip lieka sudrėkinti ir mažiau lūžinėja.

Šios priemonės taip pat sudėtyje neturi parabenų ir sulfatų, todėl nekelia grėsmės sveikatai. Taip pat sulfatų nebuvimas rodo, jog produktuose nėra aršių ploviklių, kurie kenktų plaukui ir išplautų plaukams naudingus natūralius aliejus. Taip pat priemonės visiškai nesausina nei plaukų, nei galvos odos.

Kokias Chi Keratin priemones rinktis?

Chi Keratin liniją sudaro atkuriantis šampūnas ir kondicionierius, kurias dėl geresnio efekto rekomenduojama naudoti kartu. Galima rinktis ir purškiamą, nenuplaunamą kondicionierių – tokiu atveju po galvos plovimo, plaukus iššukuoti tampa lengviau. Taip pat jį galima naudoti ir ant sausų plaukų, todėl suvaldyti nepaklusnius ar įsielektrinusius plaukus galima bet kur. Chi Keratin linijoje taip pat galima rasti glotninantį serumą, kuris intensyviai maitina nualintus plaukus, drėkina ir apsaugo plaukus nuo aplinkos. Taip pat pasitepus plaukus šiuo serumu, juos lengviau iššukuoti.

Prie įprastų plaukų priežiūros priemonių taip pat Chi Keratin linijoje yra ir plaukų lakas Flex Finish Hair Spray, kuris pasižymi lengvumu ir užtikrina sklandų naudojimą, bei drėgmės sulaikymą plaukuose. Tarp plaukams kontroliuoti skirtų priemonių yra ir plaukų kremas Chi Keratin Styling Cream, kuris papildytas keratinu. Jis ne tik padeda formuoti plaukus, bet taip pat turi ir kondicionuojančių bei tiesinančių savybių, todėl užtepti juos galima ir ant drėgnų plaukų – taip plaukai bus pamaitinti ir išdžiūvus tiesesni. Puikių priemonių plaukams rasite https://kosmetikosparduotuve.lt/.