Nors šie gaminiai rinkoje pasirodė palyginus neseniai, tačiau labai sparčiai išpopuliarėjo. Todėl šiomis dienomis juos galima sutikti daugumos miestų bei miestelių gatvėse. Ir būtent šio gamintojo paspirtukų yra daugiausiai ir tai bene dažniausias pasirinkimas. Tačiau toks populiarumas tikrai nėra atsitiktinis. Kadangi būtent xiomi paspirtukai pasižymi išskirtiniu kainos ir kokybės santykiu. Žinoma, jie tikrai nėra pats pigiausias pasirinkimas, tačiau toks variantas gali garantuoti puikius parametrus bei ilgą tarnavimo laiką. Kartu tai buvo vieni iš pirmųjų gaminių šioje rinkoje, kurie sėkmingai užsiėmė savo pozicijas. Jie taip pat yra pakankamai universalūs variantai, kurie pasižymi patrauklia išvaizda, yra lengvai sulankstomi bei eksploatuojami. Kas užtikrina, jog su juo galima ne tik važiuoti, tačiau prireikus sulenkti ir pasinešti rankoje. Ši savybė taip pat gali būti labai naudinga transportavimo metu.

Kokius parametrus turi xiomi mi paspirtukas?

Tai yra visa linija gaminių, kurie kažkiek skiriasi savo parametrais priklausomai nuo konkretaus modelio. Tačiau bendros tendencijos ir netgi jų išvaizda yra labai panaši. Todėl daug nesidomintiems šio gamintojo produktais iš pirmo žvilgsnio gali būti sudėtinga atskirti, koks konkrečiai modelis tai yra. Tačiau praktiškai visi jie gali išvystyti bent jau 25 kilometrų per valandą greitį, kas yra pakankamai nemažai. Kadangi norint jį pasiekti važiuojant dviračiu reiktų nemažai pasistengti, o šiuo atveju nieko daryti nereikės. Kai kurie variantai gali važiuoti netgi dar greičiau. Taip pat jų nuvažiuojamas atstumas labai panašus maksimaliam greičiui ir yra apie 30 kilometrų vienu įkrovimu. Kas tikrai pakankamai nemažai, kadangi retai kada tenka išsiruošti į tokio ilgio kelionę paprasčiausiai pasivažinėti. Todėl elektrinis paspirtukas xiomi gali būti naudojamas ir kaip transporto priemonė nuvykti iš vieno taško į kitą. Tas ypatingai praverčia didmiesčiuose, kur tam tikru laiku susiduriama su automobilių spūstimis. Tuo tarpu šis įrenginys suteikia galimybe visas jas aplenkti ir atvykti netgi greičiau, negu tą būtų galima padaryti važiuojant automobiliu. Kadangi ir kelią visuomet galima patrumpinti. Taigi, parametrui turėtų būti tinkamai daugumai ir jie suteikia galimybę paspirtuką panaudoti labai plačiai.

Naudoti xiomi paspirtukai pigiau, bet ar nėra rizikos juos perkant?

Žinoma, naudotas daiktas praktiškai visuomet negalės prilygti naujam. Net jeigu jis buvo tik išbandytas, tačiau jau pats faktas nemažai keičia. Automatiškai jis nulemia ir žemesnę kainą, kuri kai kuriais atvejais gali suvilioti tikrai ne vieną. Tačiau daugumai iškyla abejonių dėl tokio pirkinio patikimumo ir su juo susijusių rizikų. Kadangi tenka pasitikėti vien tik pardavėjo žodžiais. Aišku, kartais rizika gali pasiteisinti ir tokiu būdu galima nusipirkti tikrai kokybiškus ir puikiai veikiančius gaminius. Tačiau kartais gali pasitaikyti ir kažkokių defektų, kurie ne visuomet bus remontuojami pagal suteiktą garantiją. Ypač jeigu jie atsirado dėl prieš tai daiktą naudojusio žmogaus kaltės. Todėl perkant reikia itin atidžiai apžiūrėti daiktą ir atkreipti dėmesį net į smulkiausias detales. Jos gali išduoti kaip jis buvo naudojamas iki pardavimo. O saugiausias variantas būtų nauji elektriniai paspirtukai xiaomi.