Tie, kurie nori tobulėti, šiandien gali rinktis iš šimtų galimybių. Viena iš jų yra ir IELTS kursai. Belieka tik pridurti, kad labai tikėtina, jog daugybė žmonių apie šį pasirinkimą dar nežino daug svarbių dalykų. Taigi, kviečiame sužinoti svarbiausius atsakymus. 

Ko galima išmokti šių kursų metu ir koks yra galutinis etapas?

Dėmesį verta atkreipti į tai, kad galutinis šių kursų etapas yra IELTS egzaminas, kuris leidžia įvertinti mokinio žinias bei įgūdžius. Na, o IELTS kursai ir yra skirti tam, kad būtų galima kuo geriau bei kokybiškiau pasiruošti laukiančiam egzaminui. Kursų metu, mokinys mokosi ne tik vykstant pamokoms, bet ir skiriama nemažai dėmesio savarankiškam mokymuisi. Nereikia ir sakyti, kuo daugiau laiko bei energijos skiriama savarankiškam mokymuisi, tuo geresnių rezultatų galima tikėtis. Kita vertus, nereikia pamiršti, kad svarbus ne tik skiriamas laikas, bet ir mokymosi efektyvumas.

Ką svarbu žinoti apie IELTS egzaminą?

Svarbu akcentuoti, kad būtent IELTS yra pats populiariausias tarptautinis anglų kalbos egzaminas pasaulyje ir jį kiekvienais metais laiko maždaug 2 milijonai žmonių. Daugiau nei 8000 įvairaus pobūdžio organizacijų pripažįsta šį egzaminą ir atveria didesnes studijų ar įsidarbinimo galimybes jį išlaikiusiems. 

Iš kokių dalių yra sudarytas šis egzaminas?

IELTS egzaminas yra sudarytas iš 4 dalių – klausymo, skaitymo, rašymo, kalbėjimo. Ilgiausiai trunka skaitymo bei rašymo dalys – net po 60 minučių.

Jei asmuo nori pradėti lankyti IELTS kursus, nuo ko jam reikėtų pradėti?

Asmuo, kuris nori pradėti lankyti IELTS kursus, pirmiausia turi suprasti, kad ši veikla reikalaus iš tiesų nemažai laiko bei energijos – vyksta tam tikras pamokų skaičius, teks atlikti įvairias užduotis skirti dėmesio savarankiškam mokymuisi. Na, žingsniai, kuriuos reikėtų žengti tam, kad sėkmingas šių kursų lankymas bei IELTS egzamino išlaikymas virstų realybe, yra labai paprasti: išsirinkite sau patogiausią mokymosi erdvę (kursai organizuojami įvairiuose miestuose) ir užsiregistruokite, o kursų organizatoriai pateiks visą svarbiausią informaciją ir pamokų grafiką. 

Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad šių kursų lankymas yra viena geriausių dovanų sau, jei svajojate apie patrauklesnes studijų bei įsidarbinimo galimybes.