Žmonės kelionių metu susiduria su pačiomis įvairiausiomis situacijomis. O jeigu kažkas nutinka automobiliui, tai ne tik kad neįmanoma toliau tęsti suplanuotos kelionės, tačiau dar reikia pasirūpinti transporto priemone. Būtent tokiais atvejais ši paslauga labiausiai ir padeda. Ir ją teikiančių bendrovių yra tikrai ne viena, tačiau iškilus problemai, dažniausiai, retas kuris turi pakankamai laiko rinktis iš visų jų. Todėl ir surasti pigiausią variantą gali būti sudėtinga, o tai pat daug svarbiau būna sutvarkytas automobilis, negu galimybė minimaliai sutaupyti. Tuo labiau, kad ir išlaidos gali skirtis gana nemažai priklausomai nuo konkrečios situacijos. Techninė pagalba kelyje Vilniuje gali būti suteikta pakankamai greitai, kadangi ten ne tik didelis transporto judėjimas, bet ir nemažas skaičius paslaugos teikėjų. Ir jeigu tai bus tik pradurta padanga arba minimalus vietoje pašalinamas gedimas, tai ir išlaidos bus gana simbolinės. Kitu atveju, pirmiausiai, teks sumokėti už automobilio transportavimą, kas iškart gali kainuoti keliasdešimt Eurų. O jeigu atstumas bus didesnis, tai kaina gali išaugti ir dar daugiau. Todėl įvardinti konkrečią sumą būtų praktiškai neįmanoma.

Draudimo siūloma techninė pagalba kelyje, ar vertą į ją investuoti?

Daugumai tikrai nebus naujiena, jog kartu su privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu galima pasirinkti ir įvairiausių papildomų paslaugų. Tiesa, už jas kažkiek reikės susimokėti, todėl vieni vengia papildomų išlaidų, o kiti noriai naudojasi tokiais pasiūlymais. Ne išimtis būtų ir pagalba kelyje. Nors ir jos sąlygų bei variantų gali būti pačių įvairiausių. Vienais atvejais tai bus tik automobilio transportavimas iki artimiausio serviso, o kitais gali būti ir vietoje atliekamas remontas. Aišku, jeigu per metus nieko nenutiks, tuomet ir šia paslauga nepasinaudosite, bet už ją vis tiek būsite sumokėję. Tiesa, kaina nėra labai didelė ir svyruoja nuo maždaug dešimties iki keliasdešimties Eurų metams. Lyginant su rinkoje vyraujančiomis sumomis, tai susidūrus su problema išlaidos, dažniausiai, būtų didesnės. Taigi, daug važinėjant ir ne tik miestuose, bet ir po visą šalį tikrai būtų verta pagalvoti apie tokį variantą. Kadangi susidūrus su problema pavyktų išvengti ne tik išlaidų, bet ir kitų problemų, pavyzdžiui, ieškant, kas galėtų pagelbėti.

Pagalba kelyje Kaunas – Vilnius, kur kreiptis?

Viskas priklauso nuo problemos rimtumo, nors daugelis pirmiausiai skambina savo draugams ar pažįstamiems. Tačiau jeigu jie padėti negali, tuomet neišvengiamai reikės pasitelkti profesionalią pagalbą. Tuo labiau, kad yra tikrai ne viena įmonė besispecializuojanti šioje srityje. Ir nemaža dalis jų savo veiklą vykdo visoje šalyje, nors kai kurios linkę apsiriboti tam tikromis teritorijomis. Bet pagalba kelyje Vilnius – Kaunas surasti tikrai neturėtų kilti problemų, kadangi tiek viename jo gale, tiek ir kitame yra didmiesčiai, o ir judėjimas jame nemažas. Ir jeigu nežinote konkrečių kontaktų, kuriais galima būtų susisiekti su pagalba, tuomet vertėtų pasinaudoti internetu. Kadangi ten per paieškos sistemą praktiškai akimirksniu galima surasti visą dominčią informaciją. Todėl ir galinčių padėti specialistų bus tikrai ne vienas. Tuomet beliks išsirinkti priimtiniausią variantą ir laukti pagalbos.

https://www.reraratai.lt