Vilniaus rajonas yra labai gražus. Čia yra daug gražių upių, kuriomis galima plaukti. Nenuostabu, kad klesti baidariu nuoma Vilniaus rajone. Ne visi žino ar verta čia plaukti, ar verčiau vykti į tolimesnius Lietuvos regionus. Ką reikia žinoti?

BaidarininkaiŠiuo metu siūloma baidarių nuoma plaukti daugeliu upių Vilniaus regione. Čia yra populiarūs maršrutai, pavyzdžiui, nuomoja baidares Vilnele. Taip pat galima rasti pasiūlymų plaukti ir ne tokia populiaria upe, kaip Vokė. Iš tikrųjų galima tik pasakyti, kad čia tikrai verta plaukti ir žvalgytis į tolimesnius regionus reikia tuomet, kai turite labai daug laisvo laiko ir norite pamatyti kažką kito, pavyzdžiui, jūs jau plaukėte visais Vilniaus rajone esančiais maršrutais.

Jeigu norite plaukti kuria nors Vilniaus rajono upe, tai reikia peržiūrėti, ką siūlo baidarių nuomotojai. Galima apsilankyti jų interneto svetainėse, kad susipažinti su siūlomais maršrutais.

Maršrutus galima suskirstyti į vienos dienos, dviejų dienų ir ilgesnės trukmės, jei to pageidaujate. Nesvarbu, kiek dienų norėsite plaukti, visais atvejais galima rinktis nakvynę gamtoje, pavyzdžiui, galima išsinuomoti jaukią sodybą ar nakvoti stovyklavietėse. Žinodami tai, galėsite suplanuoti nepamirštamą poilsį gamtoje.

Rinktis maršrutus daugeliui yra labai sudėtinga, nes nežino, kur nori plaukti. Pirmiausia galima peržiūrėti kokiomis upėmis siūloma plaukti ir, kiek laiko vyksta plaukimas. Šiuo metu populiaru nuomotis baidares Vilnele, tad galite pradėti nuo šio maršruto peržiūros. Labai padeda ne tik maršrutų aprašymai, kuriuose rašoma ką galima pamatyti plaukimo metu ar, kiek trunka plaukimas, bet ir nuotraukos. Kartais žmonėms užtenka tik pamatyti gražų vaizdą iš plaukimo baidarėmis ir jie jau nori ten plaukti. Tuomet belieka tik sužinoti iš kur nuotrauka t.y. kokia tai upė ir viskas. Jūs jau žinote, kur norite plaukti. Žinoma, reikia sužinoti ir tokią svarbią informaciją kaip, kam skirtas t.y. tinkamas maršrutas. Tai padaryti rekomenduojama vyresnio amžiaus žmonėms, tiems, kurie plaukia su vaikais ar tiesiog plaukia pirmą kartą. Kai kurie maršrutai yra nesudėtingi, o kai kurie yra tinkantys tiems, kurie plaukia ne pirmą kartą, yra tinkamo fizinio pasirengimo ar nori ekstremalių įspūdžių. Kiekvienas gali surasti jam tinkamą maršrutą, tik reikės tam skirti šiek tiek laiko. Tuomet nepamirškite kuo greičiau susisiekti su baidarių nuomotojais tam, kad jums rezervuotų tinkamą dieną reikiamą skaičių baidarių. Beliks sulaukti pramogų pradžios.