Pasirinkti telefoną kai yra tiek daug gamintojų ir jų sukurtų modelių gali būti labai sudėtinga, kadangi kiekviename išmaniajame galima rasti įvairiausių pliusų bei minusų. Esminis dalykas, kuris gali tikrai labai padėti padaryti gerą pasirinkimą yra būtent prioritetų išsikėlimas. Pastebėti kas Jums tikrai labai svarbu galima ne taip ir sunkiai. Pavyzdžiui, atkreipkite dėmesį į tai kuo jums nepatinka ar nepatiko jūsų senasis telefonas, ko jam trūko ir ką dažniausiai su juo veikėte. Taip labai greitai ir nesunkiai suprasite į ką labiausiai reikėtų atkreipti dėmesį kai bus renkamasis kitas telefonas. Vieniems svarbi bus gera kamera, kitiems daugiau įtakos turės procesorius ar operacinė sistema. Taigi, kokie kriterijai gali būti svarbūs ir kam skirti daugiau dėmesio?

Korpuso tvirtumas yra tikrai labai svarbus aspektas, tačiau dažniausiai itin tvirto varianto ieškoti reikia tiems, kurie nuolat aktyviai leidžia laiką, dirbą sunkų darbą ar tokioje vietoje, kur galimybė jam sudužti yra kur kas didesnė negu įprastai. Žinoma, visada pagelbėti gali telefonų dėklai bei telefonų apsauginiai stiklai, tačiau tvirtas korpusas iš savęs bus labai naudingas. Juk dirbant statybose, miškuose tikrai sunku kartais pastebėti kaip telefonas iškrenta iš kišenės ar atsiranda prie kokio nors įrankio, kuris gali jam pakenkti. Kartais ir patys geriausi telefonų dėklai tokiu atveju gali nebepadėti, tačiau jų nauda bet kokiu atveju išlieka didžiulė. Puikių dėklų ir kitų apsaugos priemonių rasite – https://www.deklai-telefonams.lt/.

Ekrano dydis irgi turi įtakos sprendimui, nes reikia žiūrėti kas yra patogu kiekvieno rankoms. Vyrai dažniausiai renkasi didesnius ekranus, kad būtų patogu rašyti žinutes ir mygtukai pasispaustų įprastai, o moterims labiau patinka smulkesni telefonai, kurie telpa į mažas kišenes. Žinoma, pasitaiko labai įvairių situacijų, todėl svarbiausia suprasti ko iš tikrųjų reikia. Ekranai taip pat yra ir jautri telefono vieta, todėl telefonų apsauginiai stiklai visada labai rekomenduojami, taip pat ekrano apsaugai padeda ir knygelės formos telefonų dėklai.

Operacinė sistema greičiausiai irgi lems pasirinkimą, tiesiog kai kurie žmonės labiau prijaučia Android operacinei sistemai, o kiti kaip tik labiau mėgsta iOS. Nors itin didelio skirtumo tarp jų nėra ir kai kuriems nesukelia problemų nei viena nei kita, yra žmonių, kuriems tiesiog patogiau pasirinkti tą vieną ir visuomet ją naudoti, nes kita atrodo per sudėtinga, nepatogi.