Visiems įprastos yra lygios tradicinės sienos, tačiau architektūroje mėgstama kurti ir netradicines formas bei sprendimus. Prieš keliasdešimt metų statytuose daugiabučių, tikriausiai, nepamatysime kažko ypatingo, tačiau tiek senesniuose, tiek ir naujesniuose pastatuose tikrai galime sutikti sienų, kurios nėra lygios. Ir tie nelygumai yra ne dėl statybinio broko ar medžiagų, bet dėl konkretaus architekto sprendimo. Todėl galime rasti tiek ir apvalias kolonas pastato viduje, tiek ir apvalėjančias, pusapvales sienas. Ir nė vienoms iš jų netiks įprasti mediniai ar kitokie iš kietų medžiagų pagaminti grindų apvadai. Tačiau šiuo metu rinkoje yra ir lanksčių produktų, kurie gali prisitaikyti prie praktiškai bet kokios formos. Apie jūs pasidomėti vertėtų net ir tuomet, jeigu neturite namuose išskirtinių architektūros sprendimų, tačiau dėl sienų nelygumų kiti produktai neatrodo gražiai.

Mediniai grindų apvadai ir jų populiarumo paslaptis

Šiais laikais turime daugybę skirtingų medžiagų, iš kurių gaminami interjero produktai, ne išimtis yra ir grindų apvadai. Tačiau bene seniausias jų variantas – medinės grindjuostės sugeba neprarasti savo populiarumo. O pirkėjų neatbaido netgi aukštesnė jų kaina, lyginant su kitų medžiagų gaminiais. Viena iš to priežasčių yra natūralumas. Aišku, medis pakankamai tvirta medžiaga, tačiau šioje vietoje tokia savybė nėra labai reikalinga, kadangi apkrovos praktiškai nėra. Tai gali praversti nebent sugeriant smūgius, kurie tektų stumdant ar prie sienos dedant sunkius daiktus. Kiti kaip medžio privalumą įvardija galimybę jį atnaujinti ir netgi kardinaliai pakeisti išvaizdą. Taigi, iš įprastų medinių nesunkiai gali būti gaunamos grindjuostės baltos spalvos ir tam pakaks paprastų medžiui skirtų dažų.

Klijuojamos grindjuostės – praktiškas sprendimas

Yra daugybė skirtingų būtų kaip gali būti montuojami grindų apvadai ir priklausomai nuo konkrečių aspektų turime tam geriausiai tinkamą variantą. Tačiau vienas ir pačių paprasčiausių ir greičiausių būtų klijavimas. Bene geriausiai tam tinkamos bus plastikinės grindjuostės, kurios nėra labai storos ir kietos, todėl gali būti kažkiek formuojamos atsižvelgiant į sienų nelygumus ar formas. Kitas tokio sprendimo privalumas yra tai, kad nepažeidžiama nei siena, nei grindys. Kadangi į jas nėra montuojamos kažkokios prilaikomos konstrukcijos. Todėl bet kada galima nesunkiai pakeisti tokį gaminį praktiškai be jokių ryškesnių žymių.

Kur parduodami grindų apvadai?

Galima paiešką pradėti nuo tradicinių prekybos centrų, kadangi tikrai bus parduodamos grindjuostės moki veži parduotuvėje. Taip pat turėtų būti plastikinės grindjuostės Ermitažas prekybos centre bei daugelyje panašių vietų, kur prekiaujama statybinėmis medžiagomis ir su apdaila susijusiais produktais. Aišku, jeigu reikia išskirtinio ir kažkuo specifinio varianto, tuomet gali tekti kreiptis ir į specializuotas parduotuves. Ten rasite daugiau nestandartinių variantų, kurie plačiajai rinkai nėra siūlomi įprastose vietose. Taip pat gali nutikti ir taip, jog prireiks visai individualaus varianto. Tuomet reikėtų ieškoti ne parduotuvės, o meistrų kurie dirba su atitinkamomis medžiagomis ir produktais. Ir tiek jie galės pagaminti kokybišką jūsų poreikius atitinkantį produktą. O lengviausia būdas surasti tiek meistrus, tiek specializuotus pardavėjus yra internetas, kuriame gausu informacijos, tereikia ja pasinaudoti.

Grindų apvadai – https://gerosgrindys.lt/6-grindu-aksesuarai