Wed. Jun 12th, 2024

Gerai žinome tai, kad maistas kiekvienam iš mūsų yra labai svarbus. Tačiau, ar kiekvienas iš mūsų gebame ar norime jį pasirinkti tinkamai? Gerai žinome tai, kad pagundų nesveiko, greito maisto klausimu mūsų aplinkoje tikrai nestinga. Tačiau, pabandykime prisiminti tai, kokie sveikos mitybos principai galėtų būti laikomi kaip patys svarbiausi:

  • Valgykite daug vaisių ir daržovių, uogų.
  • Mitybą praturtinkite baltymais. Šiuo klausimu puikiai tinka mėsa ir grūdinės kultūros produktai, žuvis.
  • Gerkite daug vandens. Per dieną turėtumėte suvartoti bent 2 – 3 l.
  • Saikingai vartokite produktus turinčius daug angliavandenių ar grynojo cukraus. 
  • Nevalgykite bent 2 – 3 valandas prieš miegą.

Šios ir kitos mitybos taisyklės yra labai svarbios kiekvienam iš mūsų. Žinoma, labai griežtai jų laikytis galime tikrai ne kiekvienas. Tai lemia ir vystomas gyvenimo būdas, organizmo reakcijos ir pan. Tarkime, nors sveikos mitybos piramidėje nurodoma vartoti daug pieno produktų, tačiau, žinome, kad kai kurių žmonių organizmas jų tiesiog netoleruoja ir sukelia nemalonius pojūčius. Tokiu atveju, sukurti tokią mitybos piramidė, kuri būtų tinkama būtent jums yra labai svarbu. Naudinga informacija: https://www.gogreenhemp.lt/straipsniai/kas-geriau-pilno-spektro-kanapiu-aliejus-ar-plataus-spektro-kanapiu-aliejus-19.

Mitybos plano rengimo principai

Be jokios abejonės, pačiam sukurti mitybos planą gali būti labai sudėtinga. Šiuo klausimu, jums gali praversti dietistas, kitaip dar žinomas mitybos specialistu. Verta pastebėti tai, kad vis daugiau žmonių ima domėtis sveikos gyvensenos, o taip pat ir kur kas palankesnės mitybos klausimais. Drąsiai galima teigti –  naudinga tai, kad jūsų mitybos planas būtų praturtinamas kanapiu arbata (https://www.gogreenhemp.lt/kanapiu-arbata). Gerai žinome tai, kad augaliniai produktai, kurie yra palankūs mūsų sveikatai yra vertinami jau nuo senų senovės. Tačiau, tai nereiškia, kad juos galime vartoti bet kaip ir bet kada. Kur kas geriau, kai laikomasi tam tikros sistemos ar plano. Tokiu atveju, kanapiu produktai: https://www.gogreenhemp.lt/kanapiu-produktai gali turėti kur kas didesnį poveikį. Gerai žinome tai, kad vartojant kai kuriuos produktus ar per didelį jų kiekį gali sutrikti virškinimas. Streikuojanti skrandžio veikla sukelia tokius nemalonius pojūčius, kaip pilvo pūtimas ir sunkumo jausmas, pykinimas, viduriavimas ir pan. Tad, kanapiu aliejus (https://www.gogreenhemp.lt/kanapiu-aliejus)yra vienas iš tų produktų, kurių dėka visa to galime išvengt. Kartais mūsų organizmui yra tiesiog būtinas postūmis tam, kad jaustumėmės gerai, būtume sveiki ir stiprūs. Tad, nieko blogo pasvarstyti apie maisto papildus ir bent kurį laiką juos nuosekliai vartoti. 

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *