Svetainės baldai ir jų parinkimas

Svetainė yra bene svarbiausias kambarys visame name, kuris svečiams atlieka reprezentacine funkciją, o šeimai suteikia jaukumo ir patogumo. Svetainėje dažnai praleidžiama labai daug laiko, nes ten būna televizija ir šeimos bendras kambarys, kuriame susirenkama. Nors daugelis įsivaizduoja kaip atrodo svetainė – minkšti baldai ir didelės sekcijos, tačiau kiekvienas siekia individualumo, o taip pat ir kiek įmanoma gražesnio svetainės varianto.

Labai svarbu neiti į baldų parduotuvę nepasiruošus. Ieškoti baldų pradėkite tik tuomet, kai puikiai suprantate esamą erdvę būsimoje svetainėje, nes pirkti didžiulius baldus į mažą kambarį būtų nelogiška. Svetainės baldai būna įvairūs, todėl ir išsirinkti verta tokius, kokie būtų patys tinkamiausi įvertinus svetainės erdvę ir namo stilių. Interjero specialistai pataria rinktis baldus, kurie neužima daugiau nei du trečdalius sienos, nes kitaip svetainė pritruks taip reikiamos erdvės.

Svarbu geras skonis

Jei pačių renkami svetainės baldai neatrodo patraukliai arba sunku sutikti kaip įsirengti kambarį, visuomet galima kreiptis į interjero dizainerius. Žinoma, paslauga kainuoja, tačiau tokiu atveju neabejosite, kad svetainė yra labai skoningai įrengta. Jei paslaugų įsigyti negalite, reikia pasinaudoti keliais patarimais, kurių gausu internete.

Svarbu iš anksto nuspręsti kokio stiliaus bus baldai, nes labai neskoningas kambarys tampa tuomet, kai bandoma sumaišyti skirtingus dizainus, kurie tarpusavyje visiškai nesiderina ir nesižiūri. Puikių baldų atrasite – https://www.patoguspirkimas.lt/. Žinoma, patyręs dizaineris galėtų išgauti neblogą rezultatą ir maišydamas stilius, tačiau nepatyrusiam žmogui svetainės baldai ir jų maišymas gali tapti sunkia užduotimi arba tikra katastrofa.Patariama atsargiai žaisti ir su spalvomis, kurių negali būti daug, ypač jei nemokate jų derinti. Saugiausias variantas yra pasirinkti 2-3 spalvas, kurios bus pagrindinės jūsų svetainėje. Pagal tas spalvas reikėtų derinti ir svetainės baldus, nes kitokiu atveju kambaryje atsiras chaosas, kuris palaipsniui pradės erzinti. Jei norėsis kokių nors akcentų geriau rinktis ne daugiau spalvų, o daugiau detalių, tokių kaip nuotraukos, paveikslai ar statulėlės, tačiau kai jų bus per daug kambarys gali atrodyti apsunkintas.