Telefonus tenka keisti kas kelis metus, o kartais ir dažniau, tačiau kaskart rankose laikant naują įrenginį, tikrai nesinori, jog jau pirmomis dienomis atsirastų įbrėžimų. Taip pat labai nemalonūs tie atvejai, kai telefonas išslysta iš rankų, nukrenta nuo paviršių – atsiranda įvairiausi įtrūkimai, nuskilę kampučiai. Kad ekranas nebūtų subraižytas jau pirmą dieną įsidėjus telefoną į kišenę kartu su namų raktais, puikiai apsisaugoti padeda ekrano plėvelės. Jas rekomenduojama visuomet dėtis kuo kokybiškesnes – taip būsite tikri, jog greitu metu telefono ekranas tikrai nesusidėvės. Kad būtų apsaugota ir įrenginio nugarėlė, kampai, būtina išsirinkti dėkliuką, kuris padės telefonui atlaikyti nukritimus ar kitokius galimus nemalonumus.

Ekrano plėvelės tikrai nepadės apsaugoti viso telefono, todėl telefonų dėklai yra pirmas dalykas ką reikią apgalvoti po telefono nusipirkimo. Juk nesinori jau po poros dienų telefone matyti kokių nors netobulumų. Gera apsauga užtikrina, jog telefonas tarnaus ilgiau, atrodys geriau, o ir sutrikimai tuomet ateina daug rečiau ir ne taip greitai. Tiek ekrano plėvelės, tiek telefonų dėklai yra taikomi pagal tam tikrą telefono modelį – šie dalykai turi kuo puikiausiai atitikti tam, kad apsauga būtų geresnė.

Dėklai gali būti silikoniniai – tokie patys pigiausi ir dažniausiai būna labai įvairūs tiek spalvomis, tiek formomis. Jie nėra itin gerai apsaugantys, tačiau jei apsaugos labiausiai reikia dėl įbrėžimų nebuvimo, tuomet tai geras sprendimas. Puiku tai, kad silikono dėklai yra gana pigūs lyginant su kitais. Taip pat toks telefonas neslys iš rankų. Aliuminiai telefonų dėklai daug saugesnis, smūgiams atsparesnis variantas, tačiau tuo pačiu tai brangus sprendimas. Tokie dėklai sveria daugiau, todėl prideda telefonui svorio, kuris tikrai ne visiems patinka, tačiau tai labai gerai jei žmogus yra aktyvus ir telefonas dažnai krenta.

Odiniai dėklai atrodo itin dailiai ir jaukiai – jie neslysta, yra prabangūs ir dažnai būna knygutės formos. Tai nėra pigus variantas, tačiau daugeliui jaukiausias. Gaila, tačiau tokie dėkliukai greitai susidėvi. Dar viena alternatyva – plastiko dėklai. Jie tvirtesni nei silikoniniai, todėl atlaiko smūgius, tačiau ne taip gerai kaip aliuminis. Plastikas – tarpinis variantas tarp silikono ir aliuminio, o jo kaina vidutinė. Kokybiškų priedų telefonams rasite – https://www.priedaitelefonams.lt/.