Wed. Jun 12th, 2024

Už lango žiema. Be jokios abejonės, tiek privačių namų savininkai, tiek ir bute gyvenantys asmenys tikisi, kad grįžus jų lauks šilti ir jaukūs namai. Žinoma, viena yra tuomet, kai naudojamasi komunalinio šildymo paslaugomis, kurios gali būti užtikrinamos didžiajai daliai miesto gyventojų. Tačiau, puikiai suvokiame tai, kad toks šildymo sistemos pasirinkimas turi ir savų privalumų ir trūkumų. Tarkime, mes negalime numatyti ar kokiomis nors priemonėmis valdyti, lemti šildymo sezono pradžią ar intensyvumą. Tarkime, labai dažnai girdime tokius pastebėjimus, kad visuotinis šildymo sezonas mieste pradedamas per anksti, tačiau, kitų žmonių nuomone, tai buvo delsiama padaryti ir teko ieškoti kitų šildymą padedančių užtikrinti sprendimų: https://www.delfi.lt/uzsakomasis-turinys/metu-renovacijos-projekto-rinkimai/daugiabucio-renovacija-kursenuose-teko-ieskoti-bendros-kalbos-tarp-gyventoju-ir-verslininku.d?id=89779837. Tokiu metu gali būti naudojamos įvairios elektrinės šilumą gaminančios priemonės: šildytuvai, el. židiniai ir pan. Tačiau, gerai žinome tai, kad elektra šiandien yra brangus malonumas, na o tokio tipo įrenginiai jos suvartoja tikrai labai daug. Įdomu: https://lt.wikipedia.org/wiki/V%C4%97dinimo_%C4%AFrenginys.

 

Namų šildymo sprendimai

 

Be jokios abejonės, visai kas kita yra tuomet, kai kalbame apie individualią šildymo sistemą turinčias patalpas. Gerai žinome, kad tuomet šildymo sezonas gali prasidėti kada tik panorėjus ir būti toks intensyvus, koks jis jums yra reikalingas. Be jokios abejonės, tokiu metu kyla vienintelė dilema: kokią šildymo sistemą pasirinkti, kad ji būtų ir efektyvi ir ekonomiška? Gerai žinome, kad tai padaryti tikrai nebus taip paprasta, kaip jums gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Tačiau, turite suprasti, kad šilumos gaminimas ir išsaugojimas yra labai svarbus procesas, kuris mums yra gyvybiškai svarbus. Na, o tokios inovatyvios priemonės, kaip sieninis rekuperatorius yra labai dažnai akcentuojamas tuomet, kai kalbame apie namų tvarumą, energijos išsaugojimą ir visapusiškai naudingą jos taikymą. Gerai žinome tai, kad be šildymo sistemos gyventi mes tikrai negalime. Tokiu metu, mūsų kūnas negalėtų tinkamai funkcionuoti. O tai reiškia tik viena – kaip mat prasidėsiančias sveikatos problemas. Turime suprasti, kad patalpa be šildymo žiemos sezono metu žmogui ar bet kokiai kitai gyvybės formai yra tikrai nepriimtina: https://www.15min.lt/verslas/naujiena/bendroves/ventiliatoriai-ir-kondicionieriai-ir-vel-ant-bangos-bet-kainuoja-brangiau-nei-pernai-663-1692268

 

Kitas labai svarbus momentas yra tai, kad šildymas sausina orą ir jis turi būti nuolat drėkinamas tam, kad tiek mūsų kvėpavimo sistema, tiek ir oda išliktų sveika, Puikiai suvokiame, kad netiesioginiu būdu, tai padaryti gali padėti ir tokie įrenginiai, kaip mini rekuperatorius arba vonios ventiliatorius, kuris patalpoje lengvai ir greitai pašalina drėgmės perteklių. 

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *